Ataşehir Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

İşletmelere özel taşımacılık denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer alan Ataşehir ofis taşıma hizmetlerini tercih ederek kurumsal bir anlayış çerçevesinde hizmetler alabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, firmamız bu alanda uzun yıllardır hizmet veriyor efendim. Üstelik başta kredi kartı olmak üzere çok çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Bunun yanı sıra oldukça makul bir fiyat politikası izlediğimizi anti parantez belirtmiş olalım. Elbette taşınma süreci içerisine giren bir işletmenin öncelikle nitelikli hizmetler üreten firmamızla irtibat kurması gerekiyor.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Sınır Tanımıyoruz

Takdir edersiniz ki büro veya Ataşehir ofis taşıma hizmetlerinde öncelikli olan hasarsız bir nakil süreci yaşanmasıdır. Dolayısıyla firmamızı tercih ederek bu süreci sorunsuz bir şekilde geçirebileceğinize emin olmanızı istiyoruz. Çünkü kurumsal bir anlayışla çalışmalarını sürdüren firmamız bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı Ataşehir ofis taşıma hizmeti ile kendini ispat etmiş bir kuruluştur. Dilerseniz bu noktadan sonra hizmetlerimizin detaylarını aktarmaya çalışalım. 

  • Öncelikle bir ücretsiz ekspertiz çalışması yapıyoruz ve yaşayacak olan malzemenin tür ya da boyutlarını tespit ediyoruz
  • Daha sonra eşya paketleme ve ambalajlama olarak nitelendirilen izolasyon işlemimiz başlıyor. Bu işlem sırasında köpüklü poliüretan izolasyon malzemeler ve benzeri materyallerle eşyalarınızın koruma altına alıyoruz.
  • Eğer işyeri çok katlı bir binada bulunuyorsa asansörlü araçlarımız bu çalışma için pekâlâ kullanılabiliyor
  • İşyeri malzemelerinizin firmamızın tüm titiz ve hassas çalışmasına rağmen zarar görmesi durumunda eşya sigortalama olarak adlandırılan sistem devreye girerek herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçiyor.
  • Bilgisayar, monitör veya sabit arşiv dolaplarının sökülmesi ve tekrar kurulma işlemini firmamızın profesyonel elemanları gerçekleştiriyor.
  • Şehir içi ve şehirlerarası hizmetler sunuyoruz
  • İş yerinin tahliye edilme zorunluluğunun bulunduğu durumlarda eğer ulaşılacak bir adres yoksa eşya depolama hizmetimizden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz. Depolarımız rutubet veya kemirgenlere karşı özel olarak inşa edilmiştir.

Görüldüğü üzere genel hatlarıyla oldukça nitelikli çalışmaları ile sizlere ulaşan Ataşehir ofis taşıma hizmetlerinden yararlanmanız sizlerinde avantajına olacaktır. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden bizlere günün her saatinde ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamak üzere güler yüzlü personelimiz telefonları başında olacaktır. Esen kalınız